середа, 3 березня 2021 р.

Порядок формування базової мережі закладів культури та закладів освіти сфери культури: що нового

 

Міністерство культури та інформаційної політики України на громадське обговорення представило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури та закладів освіти сфери культури».

Докладніше ознайомитись із документом пропонуємо тут.

Проєкт постанови розроблено з метою недопущення безпідставної ліквідації закладів культури та закладів освіти сфери культури, уточнення переліку документів, що подаються органами місцевого самоврядування, місцевими або центральними органами виконавчої влади для виключення закладів культури, закладів освіти сфери культури з базової мережі та покращення комунікації між Міністерством культури та інформаційної політики України, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади задля вчасної актуалізації переліку закладів базової мережі.

Зауваження та пропозиції до проект приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 10 березня 2021 року включно в письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України: м. Київ, вул. І. Франка, 19 або на електронну пошту mcu@gmail.com.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар