пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Переводимо бібліотечні фонди на УДК

В Україні для систематизації видавничої продукції паралельно використовувались дві системи: УДК і ББК. Система УДК світова, її використовують 130 країн, ББК це радянська розробка 60-х років минулого століття, яка і зараз має офіційний статус у Росії.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» протягом 2017 року буде відбуватися перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

Методичне забезпечення впровадження Універсальної десяткової класифікації здійснюватиме «Книжкова палата України імені Івана Федорова» докладніше...


Видавництво Братів Капранових «ЗЕЛЕНИЙ ПЕС» пропонує поповнити книжкові фонди


Офіційний партнер УБА, видавництво Братів Капранових «ЗЕЛЕНИЙ ПЕС», пропонує поповнити книжкові фонди Вашої бібліотеки власною продукцією за спеціальними гуртовими цінами (для бібліотек знижка до 50% від звичайної роздрібної ціни) та книгами інших українських видавництв зі знижкою 20%.
При роботі з бібліотеками забезпечують: 
  • доставку за рахунок видавництва при замовленні від 400 грн.;
  • всі необхідні документи (договір, видаткові накладні, рахунок, реєстраційні документи тощо);
  • оперативне вирішення питань;
  • можливість оплати видань по перерахунку або розрахунок готівкою при отриманні на Новій пошті чи Укрпошті;
  • знижку 20% на книги інших українських видавництв, які представлені на сайті vsiknygy.com.ua 
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта. 
  • Прайс видавництва тут

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...