вівторок, 29 січня 2019 р.

Стартував проект «Схід читає»

У Харкові стартував проект «Схід читає», що має на меті привернути читацьку увагу до бібліотек Донецької і Луганської області як центрів громадського і культурного життя.
Для цього Благодійний фонд Сергія Жадана у партнерстві з Українським інститутом книги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» започатковує серію зустрічей з відомими українськими письменниками, а також презентації для бібліотекарів і читачів східних регіонів найцікавіших книжкових новинок. Команда проекту планує протягом січня-березня 2019 року відвідати близько 30 бібліотек у 15 населених пунктах Донецької і Луганської областей.
Учасниками першого туру «Схід читає» стали відомі письменники: Іван Андрусяк, Сергій Жадан, Андрій Курков, Євген Положій та Тетяна Стус. Особистими враженнями від побаченого і почутого на Українському радіо ділиться Андрій Курков – президент українського ПЕН-клубу.
Детальніше  див.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...