середа, 13 лютого 2019 р.

Тренінг «Впровадження електронної системи звiтностi в практику роботи бiблiотек ОТГ»

12 лютого на базі обласної універсальної наукової бібліотеки для керівників структурних підрозділів з питань культури та працівників бібліотек об’єднаних територіальних громад відбувся тренінг «Впровадження електронної системи звiтностi в практику роботи бiблiотек ОТГ».

Захід відкрили головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації О.П. Мальченко та заступник директора з наукової роботи бібліотеки Н.В. Дмитракова.

В консультації та на практичних заняттях, які провела завідувачка науково-методичного відділу М.І. Захарченко, була звернута увага на переваги електронної звітності, особливості заповнення документів.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою електронної системи подачі звітності, навчились вносити статистичні дані, аналізувати показники роботи бібліотек.

Відбулося обговорення ролі бібліотеки для розвитку громад, переваги функціонування в умовах об’єднання.

Кожен учасник, отримавши пароль, заповнив дані своїх бібліотек.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...