вівторок, 25 лютого 2020 р.

Вебінар «Залучення громади до діяльності закладів культури в ОТГ»

Радимо переглянути вебінар «Залучення громади до діяльності закладів культури в ОТГ» 
Буде корисним для всіх працівників бібліотек, а особливо для тих, хто нещодавно став працювати в умовах об’єднаних територіальних громад. 
Запрошені експертка Наталя Лалабекова та фасилітаторка вебінару Олена Костриця говорять про те, як культурні заклади об’єднаних громад стають центрами місцевої активності, місцем для спілкування, згуртування громади, обговорення проблем та пошуку шляхів їх вирішення, виступають майданчиком для діалогу між владою, бізнесом та громадою. Детально знайомлять з ефективними механізмами налагодження взаємодії та реалізації громадських проєктів спільно із закладами культури та напрацьовують основні напрямки взаємодії з цільовими групами: органами місцевого самоврядування, представниками бізнес-сфери та активістами, молоддю та людьми літнього віку. 
Серед бібліотек Сумщини, які мають цікавий досвід роботи в умовах ОТГ, названі Слоутська сільська бібліотека Березівської ОТГ та Тростянецька публічна бібліотека Тростянецької міської ОТГ.
Див.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...