вівторок, 29 червня 2021 р.

VIII Всеукраїнська літня школа адвокації «Несумна Школа в Сумах»

Сьогодні, 29 червня на платформі ZOOM успішно розпочала роботу VIII Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів «Несумна школа в Сумах», організатором якої є Українська бібліотечка асоціація, співорганізаторами – управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумська обласна універсальна наукова бібліотека.


З вітальним словом до бібліотечної громади України звернулися представники УБА, управління культури Сумської ОДА та директор обласної бібліотеки.

Викликали захоплення в учасників школи віртуальні екскурсії містом – «В Сумах не сумують» та обласною бібліотекою «Під знаком лотосу».

З презентацією «Бібліотека та місцева громада: практика роботи публічних бібліотек Сумщини» виступили завідувачка науково-методичного відділу бібліотеки Марія Захарченко та керівник прес-клубу бібліотек Сумщини Тетяна Грищенко.

VIII Всеукраїнська літня школа адвокації триватиме до 2 липня. Очікуються виступи спеціалістів найкращих публічних бібліотек Сумщини та лекції з питань адвокації від провідних фахівців галузі.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...