понеділок, 22 лютого 2021 р.

Стратегія розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія»Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія».

Документ розроблено у зв’язку з необхідністю проведення кардинальних змін у підходах до промоції читання як свідомо обраного дозвілля або джерела саморозвитку та самоосвіти.

Проєкт Стратегії напрацювала робоча група при МКІП, до складу якої увійшли експерти книговидавничої справи, фахівці мережі книгорозповсюдження, експерти бібліотечної сфери та представники громадськості.

Зауваження і пропозиції до проєкту Стратегії приймаються від фізичних та юридичних осіб до 19 березня 2021 року в електронному вигляді на електронну адресу lib-reading@mkip.gov.ua

Пропозиції приймаються у формі порівняльної таблиці із змістом редакції, запропонованої МКІП, пропонованого формулювання чи зауваження та його обґрунтуванням.

Шановні колеги! Долучайтесь до Громадського обговорення проєкту!

З текстом документу пропонуємо ознайомитися за посиланням

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...