пʼятниця, 12 березня 2021 р.

Європейський тиждень цифрової грамотності, 22-28 березня 2021 року
Європейський тиждень цифрової грамотності (All Digital Week) ‒ це щорічна кампанія з цифрового включення та розширення можливостей, яка проводиться у цифрових центрах компетентності, бібліотеках, громадських центрах, школах та інших місцях по всій Європі.

Колеги, публікуйте на сайті бібліотеки та в соціальних мережах повідомлення про Тиждень цифрової грамотності, розповідайте про роботу вашої бібліотеки в цьому напрямку – історії успіху, переваги для громади, сприяння реалізації Національної програми «Дія. Цифрова освіта».

Використовуйте хештег #alldigitalweek в публікаціях, присвячених Тижню цифрової грамотності.

У межах Європейського тижня цифрової грамотності ВГО «Українська бібліотечна асоціація» підготувала такі онлайн-заходи:

22 березня, 11.00 ‒ 13.00, вебінар «Роль бібліотек у цифровій інклюзії» за ініціативи Секції «Бібліотека – на допомогу особам з інвалідністю та людям похилого віку» та Рівненської ОУНБ.

26 березня, 11.00 ‒ 13.00, онлайновий марафон бібліотек-хабів цифрової освіти «Цифрова грамотність людей та спільнот».

Під час марафону буде нагода розповісти про себе та почути про досвід і кращі практики колег у розвитку цифрової грамотності власних спільнот, що допоможе вашій бібліотеці стати справжнім хабом цифрової освіти.

Реєстрація на захід буде оголошена згодом, слідкуйте, будь ласка, за оновленням сторінки.

Запрошуємо! Долучайтеся!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...