понеділок, 20 вересня 2021 р.

Колеги, приєднуйтесь до конкурсу!

 

Із 5 жовтня до 5 листопада Вікімедіа Україна / Wikimedia Ukraine та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об’єкти культурної спадщини та видатних людей України – «Культурна спадщина та видатні постаті».

Конкурс проводиться для бібліотекарів, однак долучитися можуть усі охочі. Переможці зможуть виграти цінні призи та сувеніри для себе і своєї бібліотеки, а усі активні учасники й учасниці – пам’ятні сувеніри і сертифікати про участь.

Щоб долучитися до конкурсу, потрібно зареєструватися у Вікіпедії і створити чи суттєво поліпшити принаймні одну статтю протягом конкурсного періоду згідно з правилами Вікіпедії.

У понеділок 27 вересня та четвер 7 жовтня будуть проведені вебінари під час яких можна детальніше дізнатися про акцію та про те, як взяти у ній участь.

Детальніше про конкурс та реєстрацію для участі у вебінарах читайте за посиланням: https://blog.wikimedia.org.ua/.../16/biblio-wikipedia-2021/


Немає коментарів:

Дописати коментар

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...