вівторок, 9 листопада 2021 р.

ХХI Радіодиктант національної єдності в бібліотеках області

Традиційно, 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Фахівці бібліотек Сумщини приєдналися до участі у наймасовішому національному флешмобі осені – написанні диктанту не лише заради того, щоб перевірити свою грамотність, а відчути єднання з усією Україною.
Цього року диктант читав письменник Юрій Андрухович, який є автором тексту.
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна бібліотека для дітей
Буринська публічна бібліотека
Глухівська публічна бібліотека
Охтирська публічна бібліотека
Філія № 1 Сумської міської ЦБС
Степанівська селищна бібліотека
Коровинська публічна бібліотека
Тростянецька публічна бібліотека
1 коментар:

  1. Привіт усім. Я тут, щоб засвідчити, як я отримав позику від пана Педро після того, як кілька разів звертався до різних кредиторів, які обіцяли допомогти, але вони так і не дали мені позику. Поки мій друг не познайомив мене з паном Педро Джером, пообіцяв мені допомогти, і він справді зробив, що обіцяв, без будь-яких затримок. Я ніколи не думав, що ще є надійні кредитори, доки я не зустрів пана Педро, який справді допоміг з позику і змінив моє переконання. Я не знаю, чи потребуєте ви якось справжню та термінову позику. Будьте вільні, зв’яжіться з паном Педро через WhatsApp +1-8632310632 та його електронну пошту: pedroloanss@gmail.com дякую.

    ВідповістиВидалити

Про Пере-йменування, і не лише бібліотек

ВГО Українська бібліотечна асоціація провела Публічну розмову щодо перейменування бібліотек України за участю бібліотечної спільноти, предст...